516 832 918

Szafy przesuwne na wymiar Lublin Skala

Tworzymy funkcjonalne i ergonomiczne szafy, które idealnie dopasowujemy do Państwa wnętrz. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, by nasze realizacje wyróżniały się nie tylko estetyką, ale też trwałością.

Spodobała Ci się nasza oferta? Napisz do nas!Meble na indywidualne zamówienie Lublin

Szafa przesuwna to jedna z najbardziej funkcjonalnych opcji, która doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach. Taki mebel pozwala wykorzystać całą powierzchnię ściany aż do sufitu, przez co daje sporą przestrzeń dla przedmiotów gromadzonych wewnątrz. Duże przesuwne panele nie zajmują miejsca przy otwieraniu tak jak drzwi, a jednocześnie dają swobodny dostęp do środka szafy.

Mieszkania w blokach (między innymi w Lublinie) mają zazwyczaj niewielki metraż. Przedpokoje to często wąskie i dość ciemne korytarzyki z niewielkimi wnękami, w których najlepiej sprawdzają się właśnie szafy przesuwne na wymiar. Podobnie jest z sypialnią. Właściciele z reguły aranżują przestrzeń do odpoczynku w najmniejszym pokoju, jakim dysponują. Nic dziwnego, że chcą go zagospodarować jak najbardziej efektywnie. Optymalnym rozwiązaniem staje się wówczas mebel nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też praktyczny.

W obu przypadkach szafy mają nie tylko wpasować się w dostępną przestrzeń, ale też maksymalnie ją wykorzystać. Tym samym przed dokonaniem zakupu konieczne jest określenie, co będziemy przechowywali w środku. Wnętrza szaf przesuwnych na wymiar można indywidualnie dopasowywać do potrzeb i wymagań klienta. Jedni przechowują w nich przede wszystkim garderobę, inni chcą ukryć drobne sprzęty i urządzenia, takie jak żelazko, odkurzacz, deska do prasowania. Są i tacy, którzy dodatkowej przestrzeni potrzebują do upchnięcia zgromadzonych zapasów. Wybierając opcję spersonalizowaną, możemy zadecydować, czy w szafie potrzebujemy przede wszystkim półek, drążków, specjalnych wieszaków na spodnie, wysuwanych szuflad i pojemników, organizerów na bieliznę albo biżuterię, czy wreszcie większych pustych przestrzeni na duże, nieporęczne przedmioty.

Projektując szafę przesuwną na wymiar z firmą Skala Meble z Lublina, możecie Państwo określić preferowany rozmiar, wygląd oraz materiały, z jakich powstanie mebel. Jeśli Wasz przedpokój jest dość ciemny albo po prostu lubicie przed wyjściem poprawić fryzurę i sprawdzić, jak leży ubranie, możecie zdecydować się na opcję z lustrami.