Kuchnia sercem domu
Pomieszczenie, w którym gotujemy, spożywamy posiłki, rozmawiamy i spędzamy przyjemnie czas, w gronie najbliższych. To właśnie w kuchni delektujemy się aromatem kawy z przyjaciółmi i nowymi przysmakami. W kuchni dużą rolę odgrywa nie tylko jej wystrój i funkcjonalne sprzęty, ale również praktyczne i eleganckie meble, które tworzone na wymiar będą idealnie wypełniać przestrzeń i pomieszczą wszystkie niezbędne naczynia, produkty i akcesoria.
Marzysz o pięknej i funkcjonalnej kuchni zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie? Zadzwoń, napisz i umów się na spotkanie.
Z dbałością o szczegóły

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który zapewnia nam pełną kontrolę nad jakością oraz terminowością zleconych usług.

Do produkcji mebli stosujemy materiały takie jak: lakier, fornir, drewno, płyty połyskowe, płyty stolarskie, akryl, lacobel, płyta meblowa firm Kronospan, Kronopol, Egger, Bucina. W każdym zleceniu realizowanym przez naszą firmę stosujemy sprawdzone systemy firmy BLUM i SEVROLL.

Wszystkie meble wyróżniają się wysoką jakością wykonania i materiałów, solidną konstrukcją, funkcjonalnością, trwałością i estetycznym wykończeniem. Starannie dobieramy materiały i narzędzia renomowanych na rynku marek. Tworzymy z niezwykłą precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół.

WSPRACIE
Doradzamy i pomagamy w zakresie projektu, sprzętu czy wyboru konkretnych rozwiązań.
ZROZUMIENIE
Poznajemy wymagania w zakresie realizacji zamówienia. Tworzymy meble dopasowane do stylu życia i możliwości każdego klienta
PROFESJONALIZM
Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, solidnie i zgodnie ze sztuką stolarską.
Skontaktuj się z nami - umówimy się na spotkanie i ustalimy wszystkie szczegóły.
Stworzymy dla Ciebie wymarzoną kuchnię
Skontaktuj się z nami. Umówimy się na spotkanie i omówimy szczegóły, tak,
abyś mógł cieszyć się wyjątkową kuchnią zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie.